fbpx

Fabryka Czekolady „Bałtyk” przygotowała kolejne nowości! Nowe, świeże nadzienia alkoholowe w likworkach powstały z myślą… o Paniach i Panach! Zarówno smaki likworków jak i stylistyka opakowań nawiązują do miłych chwil spędzanych wśród dorosłych przyjaciół. Likworki Ladies oraz Likworki Z Likierem Ziołowym uzupełniają bogatą ofertę firmy w kategorii słodyczy upominkowych.

Likworki Ladies – dedykowane Paniom są mieszanką atrakcyjnych smaków: cuba libre, frizzante, gin&tonic, spritz. Drugi wariant dedykowany Panom  to Likworki Z Likierem Ziołowym. Obydwie propozycje stanowią naturalne uzupełnienie wspólnych spotkań w gronie dorosłych. Są też nawiązaniem do odmiennych upodobań Pań i Panów zarówno w sferze smakowej jak i stylistyce opakowań.

„Likworki Ladies oraz Ziołowe powstały z myślą o spotkaniach towarzyskich, których tak bardzo nam brakowało w pandemii. Mogą być również wyjątkowym upominkiem, ze względu na  atrakcyjne opakowania podczas spotkań w gronie mieszanym jak i w towarzystwie „damskim” oraz „męskim”. Liczymy, że przypadną do gustu zarówno Paniom jak i Panom.” – dodaje Konrad Mickiewicz, prezes ZPC „Bałtyk”.

Nowa edycja likworków jest już w sprzedaży w sklepach firmowych „Bałtyku”, w sklepie internetowym www.zpcbaltyk.pl oraz trafiła do szerokiej dystrybucji.

Smacznego!

„Bałtyk” – najsłynniejsza na Pomorzu fabryka czekolady, której historia sięga 1923 roku.

Czekolady, cukierki, pralinki, lizaki, bombonierki, drażetki czy orzeszki – to wszystko powstaje w rodzimych, polskich zakładach „Bałtyku” w Gdańsku i we Włocławku. „Bałtyk” produkuje słodycze zarówno według tradycyjnych, wieloletnich receptur, jak i zaskakuje swoich sympatyków innowacyjnymi pomysłami na zupełnie nowe produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nie katalog

Koszyk

Back to Top