fbpx

Parafrazując słowa klasyka „Likworkami jesień się zaczyna” ogłaszamy dziś premierę Likworków whisky&coffee!

Jesteśmy z nich szczególnie dumni, ponieważ od 50 lat produkujemy likworki i nadal mamy nowe pomysły na nadzienia alkoholowe. Jesień ze swoją aurą oraz paletą barw zainspirowała nas do wypełnienia likworków likierem o smaku whisky i kawy. Coraz dłuższe wieczory oraz rześkie spacery zachęcają do ogrzania się filiżanką kawy z ulubionym likworkiem. Mamy ogromną nadzieję, że właśnie likworki whisky&coffee będą tym idealnym uzupełnieniem.

Nowa edycja likworków jest już w sprzedaży w sklepach firmowych „Bałtyku”, w sklepie internetowym www.zpcbaltyk.pl oraz trafiła do szerokiej dystrybucji.

 „Bałtyk” – najsłynniejsza na Pomorzu fabryka czekolady, której historia sięga 1923 roku. Czekolady, cukierki, pralinki, lizaki, bombonierki, drażetki czy orzeszki – to wszystko powstaje w rodzimych, polskich zakładach „Bałtyku” w Gdańsku i we Włocławku. „Bałtyk” produkuje słodycze zarówno według tradycyjnych, wieloletnich receptur, jak i zaskakuje swoich sympatyków innowacyjnymi pomysłami na zupełnie nowe produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nie katalog

Koszyk

Back to Top