„Walentynkowa” kolekcja bombonierek

„Walentynkowa” kolekcja bombonierek

Fabryka Czekolady BAŁTYK przygotowała specjalną serię bombonierek dla zakochanych. Mają być one słodkim prezentem z okazji nadchodzących „walentynek”.

W serii „walentynkowej” „Bałtyku” są trzy bombonierki. Dwie z nich zawierają likworki alkoholowe „Żurawinówka” i „Baltik Vodka”. Są one wyjątkowym podarunkiem dla tych wszystkich, którzy lubią połączenie czekolady ze smakiem tradycyjnych trunków. Trzecia bombonierka to „Baltic Collection”, w której można znaleźć kultowe pralinki „Bałtyku”, wśród których są m.in. czekoladki z nadzieniem waniliowym, adwokatowym, kokosowym czy toffi oraz galaretki w czekoladzie. Wszystkie bombonierki zostały opatrzone walentynkowym opakowaniem zaprojektowanym specjalnie dla tej serii.

 Walentynki Walentynki

 

Od kilku dni na fanpage’u „Bałtyku” www.facebook.com/zpcbaltyk na Facebooku fani gdańskiej fabryki czekolady mogą zobaczyć jak wygląda najnowsza kolekcja walentynkowa. Jest ona prezentowana pod hasłem: „Podaruj morze słodkich uczuć”, w nadmorskich aranżacjach (pod hasztagiem #podarujmorzesłodkichuczuć). Bombonierki z kolekcji walentynkowej są dostępne zarówno w sklepach firmowych „Bałtyku” w Gdańsku, Gdyni i we Włocławku, jak i w szerokiej dystrybucji w całej Polsce.