Polityka jakości

Zakłady Przemysłu Cukierniczego „Bałtyk” funkcjonują na rynku słodyczy od wielu lat, dzięki czemu posiadają w tej branży bogate doświadczenie, które pozwala profesjonalnie kierować spółką. Jakość naszych działań potwierdzają certyfikaty przyznane przez jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland oraz PT SGS Indonesia

 

 znak certyfikacji

 

Świadomość mocnych stron firmy i szans rynkowych pomogła w stworzeniu strategii rozwoju, zakładającej ciągłe doskonalenie systemu jakości. Efektem stosowania tej strategii jest zintegrowany system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami międzynarodowych norm IFS International Food Standard oraz zasadami HACCP.

ifs

 

Nasza firma legitymuje się także certyfikatem RSPO MB (standard certyfikacji łańcucha dostaw oleju palmowego) oraz  posiada licencję dotyczącą łańcucha dostaw kakao.

 
 RSPO certificate

 

 

Dzięki wdrożeniu powyższych standardów zwiększyła się skuteczność firmy – jest ona lepiej monitorowana, udoskonalono również metody wytwarzania i kontroli wyrobów.

„Bałtyk” szczyci się uzyskaniem certyfikatu Przejrzysta Firma, w którym został nagrodzony za prowadzenie jawnej polityki informacyjnej i propagowanie dobrych praktyk biznesowych w swojej działalności.


Informujemy, że w dniu 12.03.2020 Zarząd Firmy Zakłady Przemysłu Cukierniczego Sp. z o.o. wraz z Zespołem Kryzysowym podjął decyzję o wprowadzeniu dodatkowych działań mających na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa oraz ochrony pracowników, współpracowników i kontrahentów, zapewniając jednocześnie ciągłość produkcji.

 

Informacja