Nocny Bieg Świętojański

Nocny Bieg Świętojański

Batony energetyczne „BossMan” dodawały sił i mocy zawodnikom startującym w Nocnym Biegu Świętojańskim organizowanym w ramach cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Wzięło w nim udział ponad 3 tysiące biegaczy. 

 

Trasa Biegu Świętojańskiego liczyła 10 kilometrów i przebiegała ulicami Gdyni. Już na początku biegu zawodnicy musieli zmierzyć się z długim podbiegiem w kierunku dzielnicy Witomino. Tam, na 4 kilometrze, „Bałtyk” przygotował dla nich specjalny biegowy „bufet” z batonami energetycznymi „BossMan”. Naturalne składniki batonów dostarczały zawodnikom energii niezbędnej podczas wysiłku fizycznego.

 

 start Bieg Świętojański meta

To trzeci w tym roku bieg z cyklu PKO Grand Prix Gdyni, w którym nasza firma wspiera zawodników. Podczas Biegu Świętojańskiego oprócz punktu odżywczego przygotowaliśmy także stoisko w biurze zawodów, gdzie każdy mógł zaopatrzyć się w batony energetyczne „BossMan” oraz inne produkty „Bałtyku”. Do pakietów startowych dołączyliśmy także nasze owocowe karmelki Dulio Tropico, które otrzymał każdy uczestnik zawodów.

 

 Dulio w pakietach startowych stoisko Bałtyku stoisko Bałtyku