fbpx

Fabryka Czekolady „Bałtyk” wprowadziła na rynek specjalną edycję swoich likworków i czekoladek. Innowacyjna stylistyka opakowań, nawiązania do tradycji oraz motywów morskich – to główne atrybuty nowej kolekcji. Wzbogaci ona ofertę firmy w kategorii słodyczy upominkowych.

Nowa edycja obejmuje kultowe likworki: „Baltik Vodka” (smak wódki), „Likworki Gdańskie” (smak żubrówki, żurawinówki i brandy) „Nalewki Domowe” (smak wiśniówki, orzechówki i pigwówki) oraz czekoladki: „Fantazja Koktajlowa” (smaki czekolad „Bałtyku” – malibo, rum&toffi, advocat, brandy&coffee). Są one pakowane w stylowych butelkach i bombonierkach. Jest to nawiązanie do morskich tradycji i legend, w których ważne wiadomości trafiały do butelek i przez lata wędrowały po morzach i oceanach. W Fabryce Czekolady „Bałtyk” historia tworzenia likworków ma już ponad pół wieku, a czekoladek „Fantazja” niemalże ćwierć wieku. Przez ostatnie lata firma wielokrotnie wprowadzała nowe smaki i kolejne edycje tych słodyczy.

W tym roku postanowiliśmy ponownie sprawić niespodziankę naszym sympatykom i wzorem morskich opowieści, przekazać im słodką wiadomość od „Bałtyku” ukrytą w stylowych butelkach – mówi Konrad Mickiewicz, prezes ZPC „Bałtyk”. Naszą intencją było stworzenie kolejnej, wyjątkowej linii słodyczy upominkowych łączących tradycje z innowacyjnością i pasujących do wielu okazji – dodaje K. Mickiewicz. Kolekcję butelek uzupełniają także dwie bombonierki w nowej formule – z widocznymi wewnątrz likworkami i czekoladkami.

Nowa edycja likworków i czekoladek jest już w sprzedaży w sklepach firmowych „Bałtyku”, w sklepie internetowym www.zpcbaltyk.pl oraz trafiła do szerokiej dystrybucji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nie katalog

Koszyk

Back to Top