Batony energetyczne

Batony energetyczne Bossman

„Bossman” to seria prozdrowotnych batonów energetycznych, które dostarczają energii osobom prowadzącym aktywny tryb życia, uprawiającym różne dyscypliny sportowe i mającym duże zapotrzebowanie na energię. Skład jest oparty wyłącznie na naturalnych składnikach. Nie ma w nich sztucznych barwników, konserwantów ani dodatku cukru. Są to produkty wegańskie.

KUP ONLINE

 

 

batony energetyczne BossMan

 

ZPC „Bałtyk” rozpoczął produkcję batonów energetycznych „BossMan” w 2017 roku. Zostały one przygotowane specjalnie dla osób o dużym zapotrzebowaniu energetycznym, prowadzących aktywny styl życia. Głównym założeniem było stworzenie produktu opartego na naturalnych składnikach, bez dodatku cukru, o walorach zarówno energetycznych jak i smakowych.

Pierwszym z serii został baton o składzie żurawina, migdały, daktyle, orzechy ziemne oraz płatki owsiane (biało-niebieska etykieta). Zadebiutował w kwietniu 2017 roku podczas zawodów duathlonowych. Następnie sięgali po niego także żeglarze podczas Mistrzostw Polski i Europy, triathloniści, uczestnicy maratonów, ultramaratonów przełajowych, biegów na orientację czy podróżnicy. Batony „BossMan” sprawdziły się także w ekstremalnych warunkach podczas wyprawy polarnej polskich naukowców na Spitsbergen.

W lutym 2018 roku na rynek weszły dwie nowe wersje zawierające m.in. słonecznik i pestki dyni oraz figę i malinę. Premiera nowych batonów odbyła się w weekend 16-18 lutego podczas PKO Biegu Urodzinowego Gdyni, w którym udział wzięło 4 tysiące osób. Seria „BossManów” z „Bałtyku” obejmuje teraz trzy, różnorodne batony energetyczne.

Zobacz więcej na:

Sportowy debiut BossMana

„Piknik na zdrowie”

Żeglarskie mistrzostwa

BossMan na ultramaratonie

BossMan na półmaratonie

Wyprawa na Spitsbergen

BossMan na Harpaganie

Bieg Niepodległości

Bieg Urodzinowy Gdyni

Nowe smaki

 

Chcesz kupić? wejdź na:
www.bossman.zpcbaltyk.pl

 

 

BossMan