Zima i Święta Bożego Narodzenia

Zima i Święta Bożego Narodzenia

„Bałtyk” słynie ze swoich upominkowych kolekcji, które są niezwykle popularne na wiele świątecznych okoliczności. Na tej stronie prezentujemy produkty, które przygotowaliśmy na zimę, „Mikołajki” i Święta Bożego Narodzenia.

Hitem sezonu 2020 są wykwintne zestawy upominkowe dla dorosłych łasuchów. Zawierają one likworki, czekolady nadziewane i bombonierki. Zestaw jest gotowym prezentem w stylowym opakowaniu.

 

 Grafika na stronę WWW

 

Dla najmłodszych sympatyków słodyczy przygotowaliśmy także zestawy słodyczy zawierające czekolady, lizaki, drażetki i orzeszki, karmelki z witaminami, galaretki w czekoladzie i cukierki toffi w mlecznej czekoladzie.

 

 Grafika na stronę WWW dzieci

 

 

Duże czekolady nadziewane „TofiTo” i „Truskawka”, kartoniki z czekoladkami „Fruet” i „TofiTo” (180g) oraz kultowa bombonierka „Baltic Collection” w świątecznych  zdobieniach

 

 

   Karuzela BN 2020

Niezwykle pięknie wyglądają także zimowe kolekcje likworków pakowanych w kartonikach 180 g.

 

 Likworki Mokka Likworki002 Likworki Gdańskie

 

Bombonierki z likworkami „Baltik Vodka” (150g) i likworkami o smaku żurawinówki (168g), w świątecznych zdobieniach.

 Likworki Żurawinówka Likworki Baltik Vodka 150 g

Produkty z oferty klasycznej w specjalnych świąteczno-zimowych kompozycjach mają jeszcze dodatkowy atut. Dzięki zastosowaniu okolicznościowych nakładek bądź wsuwek i metodzie podwójnego foliowania, po okresie bożonarodzeniowym produkty nie stracą na atrakcyjności ponieważ sprzedawcy będą mogli zdjąć świąteczne zdobienia i nadal oferować w handlu te słodycze w ich klasycznych opakowaniach.

 

W ostatnich latach proponowaliśmy także świąteczne koszyczki oraz magiczne i czekoladowe domki. W zależności od wersji można w nich było znaleźć m.in. lizaki „Buziakowe ZOO, orzeszki „Super Nutsy”, drażetki „Piksy”, cukierki bezglutenowe „TofiTo”, karmelki mleczne z czekoladą i dodatkiem magnezu „Dulio Choco Feel”.

Czekoladowy domek Magiczny domek

 Koszyczek świąteczny Koszyczek świąteczny Koszyczek świąteczny