Zima i Święta Bożego Narodzenia

Zima i Święta Bożego Narodzenia

„Bałtyk” słynie ze swoich upominkowych kolekcji, które są niezwykle popularne na wiele świątecznych okoliczności. Na tej stronie prezentujemy produkty, które przygotowaliśmy na specjalne okazje związane z „Mikołajkami” i Świętami Bożego Narodzenia.

Szczególne miejsce w naszej zimowej kolekcji zajmują świąteczne koszyczki oraz magiczne i czekoladowe domki. W zależności od wersji można w nich znaleźć m.in. lizaki „Buziakowe ZOO, orzeszki „Super Nutsy”, drażetki „Piksy”, cukierki bezglutenowe „TofiTo”, karmelki mleczne z czekoladą i dodatkiem magnezu „Dulio Choco Feel”.

 

Czekoladowy domek Magiczny domek

 

 Koszyczek świąteczny  Koszyczek świąteczny Koszyczek świąteczny

 

„Bałtyk” słynie także ze swojej klasycznej kolekcji słodyczy upominkowych, które są niezwykle popularne na wiele świątecznych okoliczności. Specjalnie na zimę, Mikołajki i Boże Narodzenie 2019 przygotowano je w nowych aranżacjach. Bombonierki z likworkami „Baltik Vodka” (150g) i likworkami o smaku żurawinówki (168g), otrzymały nowe zdobienia.

 

 Likworki Żurawinówka Likworki Baltik Vodka 150 g

 

 

Duże czekolady nadziewane „TofiTo” i „Truskawka” są w świątecznych nakładkach, podobnie jak upominkowe kartoniki z czekoladkami „Fruet” i „TofiTo” (180g).

 

 Czekolada truskawkowa Czekolada TofiTo Cukierki TofiTo w kartoniku 180 g

 

 

 

W pięknych, świątecznych aranżacjach przygotowaliśmy także nasze kultowe bombonierki „Poetry Collection” (170g) i„Baltic Collection” (mała 125 g i duża)

 

 Duża bombonierka Baltic Collection Bombonierka PoetryBaltic Collection

 

Niezwykle pięknie wyglądają także zimowe kolekcje likworków pakowanych w kartonikach 180 g.

 

 Likworki Mokka Likworki002 Likworki Gdańskie

 

 

Produkty z oferty klasycznej w specjalnych świąteczno-zimowych kompozycjach mają jeszcze dodatkowy atut. Dzięki zastosowaniu okolicznościowych nakładek bądź wsuwek i metodzie podwójnego foliowania, po okresie bożonarodzeniowym produkty nie stracą na atrakcyjności ponieważ sprzedawcy będą mogli zdjąć świąteczne zdobienia i nadal oferować w handlu te słodycze w ich klasycznych opakowaniach.