Grand Prix Sopotu

Grand Prix Sopotu

Nasza Fabryka Czekolady BAŁTYK była w gronie partnerów zawodów lekkoatletycznych XXII Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły. Na zawodników, którzy osiągnęli najlepsze wyniki czekały słodkie i energetyczne nagrody, a na kibiców stoisko z naszymi produktami. Zawodnikom kibicował nasz „Bossman” – batony energetyczne i czekolady proteinowe.

Były emocje i dużo sportowej energii – a to wszystko za sprawą zawodników, którzy sprawili kibicom niezwykle emocjonujące widowisko. W XXII Grand Prix Sopotu imienia Janusza Sidły rozegrano 12 konkurencji z udziałem zawodniczek i zawodników z 20 krajów. Były też biegi młodzieżowe, w których zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy.

 

 Grand Prix Sopot  XXII GP Sopotu XXII GP Sopot

Na zwycięzców czekały nagrody od Fabryki Czekolady Bałtyk, a na kibiców – stoisko z naszymi produktami na trybunach Sopocki Klub Lekkoatletyczny/Stadion Leśny
Specjalne zestawy słodyczy czekały na najmłodszych, którzy otrzymali „Odlotowe paki” – czyli upominkowe zestawy słodyczy „Bałtyku”. #Bossman kibicował zawodnikom i dodawał naturalnej energii do startów. Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie i słodko gratulujemy, a kibicom dziękujemy za gorący doping zagrzewający sportowców do walki o jak najlepsze wyniki.

 

 dekoracja zwycięzców  Dekoracja zwycięzców Dekoracja zwycięzców