TofiTo na urodziny Gdyni!

TofiTo na urodziny Gdyni!

 

„TofiTo” – nasze cukierki toffi w czekoladzie zagościły na urodzinach Gdyni. Z okazji jubileuszu miasta przygotowaliśmy także stoisko z gorącą czekoladą, czekoladami, pralinkami, orzechami i batonami.

 

            Gdynia otrzymała prawa miejskie 10 lutego 1926 roku. Dla uczczenia tego wydarzenia organizowany jest coroczny Bieg Urodzinowy należący do cyklu Grand Prix Gdyni. Jest to jedna z największych tego typu imprez na Pomorzu. Startuje w niej kilka tysięcy uczestników.

 Bieg Urodzinowy Gdyni001  Bieg Urodzinowy Gdyni002 Bieg Urodzinowy Gdyni003

 

Specjalnie na ten bieg Fabryka Czekolady Bałtyk przygotowała dla zawodników cukierki toffi w czekoladzie „TofiTo”. Cukierki „TofiTo” to połączenie wyjątkowych smaków toffi i mlecznej czekolady. Nie zawierają glutenu, barwników i konserwantów. Po osiągnięciu mety biegacze otrzymywali je w ramach tzw. „Recovery bag”, aby uzupełnić spalone podczas biegu kalorie.

Na Bieg Urodzinowy Gdyni „Bałtyk” przygotował także stoisko z gorącą czekoladą, czekoladami nadziewanymi, pralinkami, orzechami w czekoladzie i batonami energetycznymi, aby zarówno zawodnicy, jak i wszyscy kibice mogli w słodki sposób uczcić urodziny miasta.