Targi

Targi

Udział w targach organizowanych przez regionalne hurtownie to stały element kalendarza naszych działań marketingowych. W październiku wzięliśmy udział w trzech takich wydarzeniach, podczas których zaprezentowaliśmy najnowszą ofertę Fabryki Czekolady „Bałtyk”.

 

 targi  targi targi

 

 

Oferta „Bałtyku” to połączenie innowacyjności i tradycji firmy. Część oferty to nowatorskie produkty prezentujące współczesne trendy i spełniające najnowsze oczekiwania klientów. Druga część oferty to słodycze znane od wielu lat i produkowane według tradycyjnej receptury oraz techniki. Targi są zatem doskonałą okazją do zaprezentowania wszystkich produktów, aby hurtownie mogły dokonać najlepszych wyborów dopasowanych do oczekiwań ich klientów na rynku tradycyjnym.

W październiku „Bałtyk” wziął udział w trzech wydarzenia targowych organizowanych przez hurtownie w Wielkopolsce i na Śląsku. W trakcie targów zaprezentowaliśmy produkty przygotowane specjalnie na okres zimowy. W ofercie dominują duże czekolady nadziewane, pralinki, likworki, bomboniery, drażetki, karmelki oraz specjalne, gotowe zestawy upominkowe dla dzieci.

Fabryka Czekolady „Bałtyk” słynie ze swoich kolekcji, które są niezwykle popularne na wiele okoliczności. Specjalnie na świąteczne okazje przygotowywane są nowości, a klasyczne produkty otrzymują świąteczne zdobienia stając się wyjątkowym, słodkim upominkiem mikołajkowym lub pod choinkę. Z punktu widzenia hurtowni i właścicieli sklepów nasze produkty posiadają jeszcze dodatkowy atut – dzięki zastosowaniu okolicznościowych nakładek bądź wsuwek i metodzie podwójnego foliowania, po okresie świątecznym produkty nie stracą na atrakcyjności ponieważ sprzedawcy będą mogli zdjąć świąteczne zdobienia i nadal oferować w handlu te słodycze w ich klasycznych opakowaniach.