Światowe targi słodyczy

Światowe targi słodyczy

 

Produkty „Bałtyku” zostały zaprezentowane podczas największych na świecie targów słodyczy ISM 2019 w Niemczech. Oferta naszej fabryki czekolady obejmowała zarówno tradycyjne słodycze jak i nowości, w tym m.in. nową generację batonów energetycznych.

 

 

Targi ISM 2019 (International Sweets and Biscuits Fair) odbyły się w Kolonii, w Niemczech w dniach od 27 do 30 stycznia. Swoje wyroby zaprezentowało niemalże 2000 wystawców z całego świata.

 

Zakłady Przemysłu Cukierniczego „Bałtyk” przygotowały na targi ofertę podkreślającą zarówno historię i wieloletnie tradycje firmy jak i prezentującą potencjał „Bałtyku” w produkcji innowacyjnych produktów nowej generacji. Spośród tradycyjnych wyrobów „Bałtyk” zaprezentował m.in. swoje czekolady, pralinki oraz likworki, wśród których królowały kultowe „Likworki Gdańskie”, „Nalewki domowe” i „Baltik Vodka.

 

 ISM

 

 

„Bałtyk” zaprezentował także najnowsze, innowacyjne produkty zarówno z segmentu słodyczy jak i w kategorii batonów energetycznych – cukierki „Tofi To” o smaku toffi w mlecznej czekoladzie (cukierki te nie zawierają glutenu), czekolady nadziewane „Tofi To” oraz batony energetyczne „Bossman” w trzech kompozycjach smakowych. Swoją pozycję na międzynarodowym rynku słodyczy potwierdziły także innowacyjne karmelki „Dulio” z dodatkiem witamin i magnezu.