Świąteczna pomoc

Świąteczna pomoc

Nasza Fabryka Czekolady „Bałtyk” zaangażowała się w akcję organizowaną w okresie świątecznym przez Fundację Hospicyjną z Gdańska. Do paczek pod choinkę dla podopiecznych Fundacji podarowaliśmy kultowe czekolady „Ratuszowe”.

 

Dla dorosłych podopiecznych Fundacji Hospicyjnej w Gdańsku „Bałtyk” przygotowaliśmy w prezencie kultowe czekolady „Ratuszowe”. Jest to wyjątkowy upominek ponieważ czekolady „Ratuszowe” tworzone są według oryginalnej receptury z początku lat 70.. Dla tych wszystkich, którzy ponad 40 lat temu przeżywali swoją młodość i dzieciństwo, będzie to powrót do smaków, które zapamiętali z tamtych czasów. Czekolady „Ratuszowe” trafiły do paczek, które podopieczni Fundacji otrzymają pod choinkę.

 

 czekolady dla Fundacji

 

 

Czekolada „Ratuszowa” to obok czekolady „Malajskiej” jedna z najbardziej kultowych czekolad „Bałtyku” ostatniego półwiecza. Do ich produkcji nie jest wykorzystywany olej palmowy, nie zawierają one składników genetycznie modyfikowanych GMO oraz glutenu. „Ratuszowa” produkowana jest w formie tabliczki 100-gramowej w specjalnie zaprojektowanej etykiecie z Ratuszem Głównego Miasta w Gdańsku.

 

Nasza firma co roku angażuje się w akcje charytatywne i wydarzenia prospołeczne, tj. zawody sportowe, konkursy, wydarzenia kulturalne i edukacyjne.