Startujemy w Grand Prix Gdyni

Startujemy w Grand Prix Gdyni

Fabryka Czekolady „Bałtyk” dołączyła do grona sponsorów cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Nasza firma będzie wspierała zawody poprzez organizację punktów odżywczych na trasach, degustacje dla zawodników oraz promocję cyklu. Produkty „Bałtyku” będą trafiać do pakietów startowych dla najmłodszych uczestników biegów.
 

           Pierwszym z cyklu Grand Prix był Bieg Urodzinowy Gdyni, który odbył się 18 lutego. Wystartowało w nim kilka tysięcy osób z całej Polski, a także zawodnicy z innych krajów. Nasza firma przygotowała degustację batonów energetycznych BossMan, punkt odżywczy na trasie biegu oraz ufundowała cukierki Dulio, które dołączano do pakietów startowych dla najmłodszych biegaczy.

Bieg Urodzinowy Gdyni był pierwszym wydarzeniem sportowym, podczas którego zaprezentowaliśmy nowe batony energetyczne z serii „BossMan”. W biurze zawodów biegu, w weekend od 16 do 18 lutego, na naszym stoisku trwała degustacja nowych „BossManów”. Uczestnicy zawodów oraz ich kibice mogli skosztować i poznać smak zarówno dotychczasowego batona opartego na żurawinie i migdałach jak i nowych smaków zawierających pestki dyni i słonecznik oraz figę z mailną.

 Batony energetyczne BossMan Bieg urodzinowy Stoisko Bałtyku

 

„Bałtyk” obchodzi w tym roku jubileusz 95-lecia. Jest w podobnym wieku co Gdynia, a to oznacza, że jesteśmy rówieśnikami. Przed laty nasza firma posiadała nawet jeden ze swoich zakładów w Gdyni – mówi Krzysztof Dietrich, menedżer ds. marketingu ZPC Bałtyk. Dzisiaj ponownie jesteśmy obecni w Gdyni. Otworzyliśmy tutaj nasz sklep firmowy w CH Batory oraz rozwijamy współpracę z Gdyńskim Centrum Sportu – podkreśla K. Dietrich.