Startuj z Bossmanem we Włocławku

Startuj z Bossmanem we Włocławku

W niedzielę, 7 października, wystartowaliśmy w Anwil Półmaraton Włocławek. Energii do biegu dostarczały nasze naturalne batony „Bossman”, a na mecie czekała degustacja czekolad proteinowych, które pomagają w regeneracji zmęczonych mięśni. Nie zabrakło także słodkich witamin, czyli naszych owocowych karmelków z witaminami Dulio Vita.

Na trasie półmaratonu biegacze mogli posilić się batonami „Bossman”, które dostarczały energii w trakcie biegu. Energia tych batonów w naturalny sposób wywodzi się z takich składników jak m.in. żurawina, migdały, daktyle, figa, malina, pestki dyni i słonecznika, orzechy ziemne oraz płatki owsiane. Na mecie, w biurze zawodów, przygotowaliśmy natomiast stoisko z degustacją czekolad proteinowych „Bossman”. Czekolady te wspierają proces regeneracji zmęczonych po wysiłku mięśni. Zawierają aż 21 % wysokowartościowego białka. Czekolady proteinowe „Bossman” tworzone są w trzech smakach: pomarańczy, słonego karmelu i mięty. Do ich produkcji wykorzystuje się gorzką czekoladę o zawartości 55% części kakaowych bez dodatku cukru. Łączna zawartość cukru w tabliczce jest zatem bardzo niska – w zależności od smaku wynosi od 0,9 do 3 gram.  Słodki smak nadaje natomiast maltitol, zdrowy zamiennik cukru, obniżający ryzyko próchnicy. W środowisku naturalnym występuje m.in. w gruszkach, śliwkach czy w kukurydzy.

 

 Startuj z Bossmanem

 

Podczas zawodów, na stoisku „Bałtyku” można było także skosztować owocowych karmelków Dulio Vita zawierających witaminy A, C i E, które wspierają odporność organizmu, a także lizaków oraz gorącej czekolady.

 

 Czekolady Bossman bieg dzieci Dulio Vita

 

 

Więcej na temat batonów Bossman: kliknij
Więcej na temat czekolad proteinowych Bossman: kliknij