Słodkie podarunki

Słodkie podarunki

Fabryka czekolady „Bałtyk” słynie m.in. z wyjątkowych serii podarunkowych. W naszej ofercie są słodkie upominki, którymi możecie zaskakiwać swoich bliskich.

W przededniu Dnia Mamy, chcielibyśmy zaprezentować kilka propozycji, które naszym zdaniem idealnie wpisują się w to święto.

 

Z pewnością wyjątkowym upominkiem będą pralinki „opakowane” obrazami gdańskiej artystki malarki Magdy Benedy pt. „Popatrz na Gdańsk” i „Zachwyć się Trójmiastem”. Są to pralinki z nadzieniem o smakach jogurtowo-jagodowym i jogurtowo-malinowym oraz o smaku orange i irish cream. Są one nie tylko słodkim lecz również artystycznym upominkiem. Wiele osób traktuje je jako słodką wizytówkę Trójmiasta.

 

 pralinki

 


 

Kolejną naszą propozycją upominkową są pralinki „Tesori”. Mają one cztery różnorodne nadzienia o smaku advocatu i wiśniowym oblane czekoladą deserową oraz o smaku latte i kokosowym oblane czekolada mleczną.

 

 Tesori

 


 

Na takie święto zawsze warto zastanowić się nad bombonierą. Na przykład „Baltic Collection” oraz „Poetry”, w skład których wchodzą m.in. czekoladki mleczne z nadzieniem jogurtowym o smaku waniliowym, o smaku toffi, z nadzieniem z orzechów laskowych czy czekoladki z nadzieniem o smaku advocatu lub z galaretką o smaku czarnej porzeczki.

 

 Baltic Colection Poetry


A na koniec naszych propozycji nie mogło zabraknąć dużych (150-gramowych), nadziewanych czekolad „Bałtyku”. Myślimy, że spośród siedmiu smaków największą popularnością z okazji Dnia Mamy mogą cieszyć się smaki marcepana, mięty lub truskawki. Oczywiście do wyboru są także smaki amaretto, advocato, malibo i whisky&coffee.

 Czekolady nadziewane