Słodki domek w „Hewelianum”

Słodki domek w „Hewelianum”

Odkrywanie tajników nauki w smaku słodyczy „Bałtyku”? – jak najbardziej! Nasz słodki domek stanął w Centrum „Hewelianum”. Od teraz wszyscy odwiedzający gdańskie centrum nauki na Górze Gradowej odnajdą tam kultowe słodkości „Bałtyku”. 

 

Centrum Hewelianum to nowoczesne centrum nauki mieszczące się na Górze Gradowej w samym centrum Gdańska. Zabytkowe XIX-wieczne budynki dziś stanowią zachętę do poznawania świata i praw nim rządzących, a przy tym są doskonałą okazją do świetnej, rodzinnej zabawy. Od początku wakacji w Centrum Hewelianum zagościł „słodki domek” z Fabryki Czekolady BAŁTYK.

 słodki domek Słodki domek Słodki domek

Przygotowaliśmy ofertę obejmującą nasze kultowe słodkości, jak i najnowsze produkty, które tworzymy według nowych pomysłów. Są czekolady, pralinki, cukierki, lizaki i likworki. Nie zabraknie serii upominkowych, m.in. naszych pralinek, a zwłaszcza tych z obrazem „Popatrz na Gdańsk” artystki Magdy Benedy, Likworków Gdańskich, które są słodką wizytówką naszego miasta. Odwiedzający „Hewelianum” będą mogli zatem zaopatrzyć się u nas w słodkie pamiątki z Gdańska, albo po prostu osłodzić sobie oczekiwanie na swoją kolej zwiedzania.