„Piknik na Zdrowie”

„Piknik na Zdrowie”

Baton energetyczny BossMan oraz cukierki z witaminami Dulio Vita spotkały się z dużym zainteresowaniem podczas Pikniku na Zdrowie, który zorganizował Gdański Uniwersytet Medyczny. BossMan zwrócił uwagę publiczności swoimi walorami energetycznymi i smakowymi. Wiele osób doceniło także prozdrowotne funkcje karmelków Dulio Vita.

Nasza Fabryka Czekolady „BAŁTYK” już po raz drugi została partnerem „Pikniku na Zdrowie”, który co roku organizuje Gdański Uniwersytet Medyczny. W trakcie pikniku odwiedzający mogli skorzystać z porad lekarzy i studentów uczelni, a także skosztować prozdrowotnych produktów „Bałtyku”.

Podczas tegorocznego pikniku zaprezentowaliśmy baton energetyczny – BossMan, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedzający piknik zwrócili przede wszystkim uwagę na jego skład obejmujący tylko i wyłącznie naturalne składniki, a przy tym ciekawy smak, który zyskał równie wysokie uznanie. Taki efekt powstał dzięki połączeniu żurawiny, migdałów, orzechów ziemnych, daktyli i płatków owsianych.

Równie dużym zainteresowaniem cieszyły się cukierki z witaminami Dulio Vita, które zagościły już po raz drugi na „Pikniku na Zdrowie”. Te cukierki oprócz swoich walorów smakowych (owocowe karmelki z nadzieniem) zawierają dodatkowo witaminy A, C i E, które wspierają odporność organizmu.

 

 Piknik na zdrowie Piknik na zdrowie  Piknik na zdrowie