Oferta świąteczna

Oferta świąteczna

Na „Mikołajki” oraz Święta Bożego Narodzenia przygotowaliśmy specjalną ofertę naszych produktów. Wśród nich m.in. świąteczne zestawy likworków, bombonierek, czekolad oraz „czekoladowe” i „magiczne” domki, czyli zestawy upominkowe dla dzieci.

 

 

W ofercie znajdziecie m.in. zdobione świątecznymi motywami nasze ok. 150-gramowe  czekolady nadziewane. Ich atutem jest m.in. duża zawartość czekolady idealnie komponująca z odpowiednio dobranymi nadzieniami w smakach amaretto, mięty, whisky i brandy z kawą, rumu malibu, a także w smakach marcepana i adwokata. Jeśli chcecie obdarować swoich bliskich pysznymi likworkami, to polecamy wyjątkowe smaki nalewek domowych wiśniówki, orzechówki i pigwówki, albo kultowe Likworki Gdańskie w smakach brandy, żurawinówki i żubrówki oraz klasyczne i bardzo lubiane likworki Baltik Vodka. Dla fanów naszych bombonierek także mamy niespodziankę – specjalną kolekcję zimową.

 

 czekolady likworki świąteczne bombonierki

W ofercie świątecznej oczywiście nie mogło zabraknąć niespodzianek dla dzieci. Dla najmłodszych łasuchów mamy czekolady mleczne z nadzieniem truskawkowym oraz wyjątkowe czekolady mleczne TofiTo, które pod grubą warstwą czekolady skrywają podwójne nadzienie o smaku mleka i toffi. Uwielbiane przez dzieci pralinki „Fruet” oraz cukierki „TofiTo” przybrały odświętną szatę z Mikołajem i reniferami. Przygotowaliśmy także specjalne zestawy upominkowe pt. „Magiczny domek” i „Czekoladowy domek”. W tym pierwszym dzieci odkryją pyszne orzeszki w czekoladzie „Super Nutsy”, lizaki „Cmok” oraz galaretki w czekoladzie „Fantazja”. W „Czekoladowym domku” czekają na nich natomiast drażetki z mlecznej czekolady „Piksy”, karmelki mleczne nadziewane czekoladą z dodatkiem magnezu – „Dulio Choco Feel” oraz cukierki toffi w czekoladzie – „TofiTo”.

 

 słodycze dla dzieci oferta świąteczna oferta świąteczna

 

W okresie świątecznym słodkości „Bałtyku” znajdziecie w sklepach sieciowych i detalicznych w całej Polsce. Wyroby z naszej fabryki czekolady czekają na Was także na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Gdańsku, na jarmarku świątecznym w GCH Manhattan w Gdańsku Wrzeszczu i oczywiście w naszych sklepach firmowych w Gdańsku i we Włocławku.