Nowy sklep firmowy w Gdyni

Nowy sklep firmowy w Gdyni

Nasza Fabryka Czekolady „Bałtyk” otworzyła swój pierwszy sklep firmowy w Gdyni. Sympatycy słodkości znajdą w nim kultowe czekolady, pralinki i likworki „Bałtyku”, a także cukierki i karmelki. Pierwsi klienci przywitani zostali fontanną czekolady.

Otwarcie sklepu odbyło się w piątek, 1 grudnia, o godzinie 12:00 w Centrum Handlowym BATORY w Gdyni.

Sklep w „Batorym” to pierwsze takie miejsce w Gdyni, w którym można kupić słodycze dostarczone bezpośrednio z naszej fabryki Czekolady „Bałtyk”. W ofercie są czekolady, likworki, pralinki, galaretki, cukierki, karmelki, orzeszki w czekoladzie oraz batony. Flagową atrakcją sklepu są likworki oraz duże, 150-gramowe czekolady nadziewane, z których słynie „Bałtyk”. Klienci znajdą w nim słodkie kolekcje upominkowe, wśród których będą m.in. ekskluzywne pralinki Tesori i czekoladki Admirał. Nie zabraknie także pralinek „opakowanych” obrazami artystki malarki Magdy Benedy, które bardzo często wybierane są na słodkie podarunki oraz znanych od wielu lat galaretek w czekoladzie Fantazja oraz Michałków Bałtyk.

 sklep firmowy sklep firmowy sklep firmowy

 

W dniu otwarcia sklepu zaprezentowaliśmy także nasze słodkie nowości – czekoladę nadziewaną o smaku brandy i kawy adresowaną dla dorosłych smakoszy oraz czekoladę mleczną TofiTo z nadzieniem o smaku mleka i toffi bardziej dla młodszych łasuchów. Wśród nowości były także cukierki TofiTo nie zawierające glutenu.

Konsekwentnie, w oparciu o nasz własny, polski kapitał odbudowujemy markę „Bałtyk” – mówi Konrad Mickiewicz, prezes „Bałtyku”. Ponad 10 lat temu, gdy odkupiliśmy firmę od zagranicznego inwestora mieliśmy tylko sklep w Gdańsku. Dzisiaj mamy już swoje placówki także w Gdyni i we Włocławku. Otwarcie nowego sklepu firmowego to kolejny krok, aby nasze słodycze były bardziej dostępne i sprawiały radość wielu smakoszom – podkreśla K. Mickiewicz.

 

 Otwarcie sklepu