Jarmarki Bożonarodzeniowe

Jarmarki Bożonarodzeniowe

Zapraszamy Was na nasze stoiska na gdańskich jarmarkach bożonarodzeniowych. Znajdziecie nas na Targu Węglowym w Gdańsku, w GCH Manhattan we Wrzeszczu oraz we Włocławku na pl. Grodzkim przed CH Wzorcownia. Mamy wiele pomysłów na słodkie prezenty pod choinkę, które sprawią radość Waszym bliskim.

 

Na Targu Węglowym w Gdańsku jak co roku odbywa się Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany przez Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. Nasze stoisko o numerze 36 znajdziecie w części północnej, tuż przy Teatrze Wybrzeże. Szukajcie ulicy Czekoladowej. Mamy dla Was czekolady nadziewane, bombonierki, likworki, pralinki, lizaki, karmelki, drażetki i orzeszki w czekoladzie. Nasze stoisko jest czynne w godzinach 11.00 – 20.00 (poniedziałek – piątek) oraz w godzinach 11.00 – 21.00 (soboty i niedziele).

 

 jarmark  jarmark jarmark

 

Zapraszamy Was także na nasze stoisko w Gdańskim Centrum Handlowym „Manhattan” we Wrzeszczu. Na parterze (poziom 0) zobaczycie stragany świąteczne, a wśród nich słodkości z naszej Fabryki Czekolady „Bałtyk”.

 

 jarmark  jarmark jarmark

 

 

We Włocławku czekamy na Was na placu Grodzkim przed Centrum Handlowym „Wzorcownia”. Nasze stoisko jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 20:00.

 

 Włocławek jarmark  Włocławek jarmark