Charytatywnie na Dzień Dziecka

Charytatywnie na Dzień Dziecka

Nasza Fabryka Czekolady „Bałtyk” wspiera ogólnopolską akcję „Uśmiech dziecka na Dzień Dziecka” organizowaną przez Fundację Hospicyjną z Gdańska. Słodycze „Bałtyku” trafią do dzieci chorych, osieroconych i ich rodzeństwa w całej Polsce.

 

Fabryka Czekolady „Bałtyk” przekazała swoje mleczne karmelki nadziewane czekoladą „Dulio Choco Feel” dla dzieci szczególnie pokrzywdzonych przez los. Karmelki trafią do dzieci osieroconych, chorych i ich rodzeństwa w ramach akcji „Uśmiech dziecka na Dzień Dziecka” organizowanej przez Fundację Hospicyjną z Gdańska. „Dulio Choco Feel” to wyjątkowe karmelki – zawierają pyszną czekoladę, a także wzbogacone są magnezem, który wpływa kojąco na stres i nerwy. Magnez jest jednym z najważniejszych mikroelementów, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dlatego często nazywany jest „pierwiastkiem życia”.

 

 Uśmiech dziecka na Dzień Dziecka  Uśmiech dziecka na Dzień Dziecka Uśmiech dziecka na Dzień Dziecka

 

 

Nasza firma angażuje się w wiele akcji pomocowych i prospołecznych wspierając instytucje charytatywne, fundacje i stowarzyszenia oraz wydarzenia sportowe. Tylko w ostatnich miesiącach „Bałtyk” pomógł m.in. Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Rodzinie w Gdańsku, przekazał charytatywnie czekolady na rzecz krwiodawstwa, wspierał pikniki rodzinne, a także biegi: Maraton Gdański i PKO Grand Prix Gdyni Bieg Europejski. Firma przygotowuje się już do kolejnych akcji w drugiej połowie roku.