BossMan on-line

BossMan on-line

Uruchomiliśmy sprzedaż internetową naszych batonów energetycznych „BossMan”. Jest to odpowiedź na duże zainteresowanie batonami głównie wśród osób czynnie uprawiających sport. Sprzedaż on-line odbywa się za pośrednictwem strony www.bossman.zpcbaltyk.pl

Batony BossMan „zadebiutowały” wiosną tego roku na zawodach duathlonowych na Kaszubach. Następnie sięgnęli po nie żeglarze podczas Mistrzostw Polski i Europy rozgrywanych na Bałtyku w lipcu i wrześniu br. Z energii „BossMana” korzystali uczestnicy biegów ulicznych, przełajowych, półmaratonów i maratonów, a także ultramartonu przełajowego „Kaszubska Poniewierka” i największego w Polsce biegu na orientację „Harpagan”. Razem ze sportowcami różnych dyscyplin baton „Bałtyku” „jeździł” m.in. do Francji, Chin, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w Himalaje, a nawet zawędrował na Hawaje wraz z triathlonistą Jarosławem Grzelcem na Mistrzostwa Świata IRONMAN. „BossMan” towarzyszył także naukowcom z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika podczas wyprawy polarnej na Spitsbergen oraz polskiemu podróżnikowi Marcinowi Kupczakowi podczas podróży autostopem z Singapuru do Wietnamu.

 

 BossMan na Harpaganie Kaszubska Poniewierka

 

W klasycznej sprzedaży „BossMan” dostępny jest m.in. w sklepach sportowych oraz ze zdrową żywnością. Zainteresowanie naszym batonem energetycznym ciągle wzrasta zwłaszcza w środowiskach sportowców, osób zawodowo i amatorsko uprawiających różne dyscypliny sportowe. Dlatego potrzebny był dodatkowy kanał sprzedaży „BossMana” – mówi Krzysztof Dietrich, menadżer ds. marketingu ZPC „Bałtyk”. Wiele wydarzeń sportowych odbywa się z dala od stacjonarnych punktów sprzedaży, a ponadto w trakcie przygotowań do startów zawodnikom często brakuje czasu, a zakupy on-line pozwalają zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze – dodaje K. Dietrich.

Sklep internetowy funkcjonuje w ramach specjalnej strony poświęconej batonom energetycznym „BossMan”: www.bossman.zpcbaltyk.pl Na stronie znajduje się szczegółowy opis produktu, zaprezentowane są jego walory oraz fotografie. W sprzedaży internetowej „BossMan” dostępny jest w opakowaniach zawierających 20 sztuk batonów. Przy zakupie on-line, do końca listopada 2017, udzielany jest 10-procentowy rabat.

BossMan on_line

„BossMan” – to batony energetyczne przeznaczone głównie dla osób aktywnych uprawiających różne dyscypliny sportowe i mających duże zapotrzebowanie na energię. Mają tzw. „czystą etykietę” co oznacza, że są oparte w 100 % na naturalnych składnikach. Do ich produkcji wykorzystywana jest żurawina, migdały, daktyle, orzechy ziemne oraz płatki owsiane. Nie ma w nich sztucznych barwników ani konserwantów oraz dodatku cukru.