BossMan na półmaratonie

BossMan na półmaratonie

Batony energetyczne „BossMan” produkowane przez naszą firmę „Bałtyk” dodały energii uczestnikom biegu „Anwil Półmaraton Włocławek”, który odbył się w niedzielę, 8 października. Wystartowało w nim niemalże pół tysiąca osób.

„Startuję z BossManem” – takie hasło towarzyszy wszystkim zawodom sportowym, na których zawodnicy sięgają po nasz baton energetyczny, jako źródło naturalnej energii potrzebnej podczas wysiłku fizycznego. Tak było i w przypadku biegu „Anwil Półmaraton Włocławek”. Wszyscy zawodnicy otrzymali w pakiecie startowym „BossMana”, aby dodawał im sił podczas biegu.

 

  Start zawodników

 

Ponadto, dla najmłodszych biegaczy „Bałtyk” miał słodką niespodziankę – owocowe cukierki „Dulio Vita” zawierające witaminy A, C i E, które wspierają odporność organizmu. Na zwycięzców czekały natomiast torby pełne słodyczy z naszej Fabryki Czekolady „Bałtyk”, które wręczył prezes Konrad Mickiewicz.

Wręczenie nagród

 

Batony energetyczne „BossMan” idealnie wpisują się w wydarzenia sportowe, podczas których zawodnicy mają duże zapotrzebowanie energetyczne. Sięgano po nie podczas zawodów duathlonowych, triathlonowych, mistrzostw Polski i Europy w żeglarstwie, podczas biegów krótkich oraz na trasach ultramaratonów, a nawet podczas wyprawy polarnej na Spitsbergen.