Bieg Niepodległości

Bieg Niepodległości

Nasza Fabryka Czekolady Bałtyk wystartowała w Biegu Niepodległości w Gdyni. Przygotowaliśmy punkt odżywczy dla biegaczy oraz słodki poczęstunek dla zawodników i kibiców. Wystawiliśmy także naszą reprezentację, aby pobiec i uczcić Święto Niepodległości.

Bieg Niepodległości w Gdyni organizowany był w ramach PKO Grand Prix Gdyni. Trasa przebiegała przez najbardziej charakterystyczne i znane zakątki Gdyni – od skweru Kościuszki, poprzez ulicę Polską, Świętojańską i bulwar Nadmorski. W biegu uczestniczyło ponad 5 tysięcy osób od najmłodszych do najstarszych biegaczy. Dzieci i młodzież wystartowała w swoich kategoriach wiekowych na krótszych dystansach, a starsi zawodnicy – w biegu głównym na 10 kilometrów. Wśród startujących była także reprezentacja „Bałtyku”.

 Bieg Niepodległości Gdynia Bieg Niepodległości Gdynia Bieg Niepodległości Gdynia

 

 

Nasza Fabryka Czekolady Bałtyk osłodziła Bieg Niepodległości, dodając zawodnikom zarówno witamin jak i energii. W biurze zawodów przygotowaliśmy degustację m.in. cukierków owocowych Dulio Vita zawierających witaminy A, C i E. Taki zestaw witamin przydał się szczególnie ponieważ w sobotę, 11 listopada w Gdyni padał deszcz i wiał silny, zimny wiatr. Zorganizowaliśmy także specjalny punkt odżywczy na 7 kilometrze biegu, na którym na biegaczy czekały nasze batony energetyczne BossMan oraz galaretki w czekoladzie Fantazja.

 

Obszerna galeria fotografii z tego wydarzenia znajduje się na naszej stronie na Facebooku