Bieg Niepodległości

Bieg Niepodległości

Nasza Fabryka Czekolady BAŁTYK była partnerem Biegu Niepodległości organizowanego w ramach PKO Grand Prix Gdyni. Wspieraliśmy zawodników, którzy w niedzielę, 11 listopada, postanowili bardzo aktywnie uczcić 100-lecie odzyskania niepodległości.

Już w piątek, 9 listopada, w biurze zawodów „PKO Grand Prix Gdyni – Bieg Niepodległości” otworzyliśmy stoisko, na którym zawodnicy mogli wyposażyć się przed biegiem w czekolady proteinowe i batony energetyczne „Bossman”. Była gorąca czekolada, „Orzechy Bałtyckie” i oczywiście słodkie degustacje. Dla najmłodszych uczestników zawodów przygotowaliśmy „Dulio Vita”, owocowe karmelki z witaminami A, C i E wspierające odporność organizmu. Karmelki były dołączane do pakietów startowych, które w imieniu dzieci odbierali ich rodzice.

 

 Dulio VitaBossmanStoisko "Bałtyku"

Kulminacyjnym dniem była oczywiście niedziela, 11 listopada. Już od wczesnego poranka kibicowaliśmy wszystkim zawodnikom, którzy stawali na starcie poszczególnych biegów oraz marszów nordic walking. Na naszym stoisku częstowaliśmy m.in. czekoladami proteinowymi „Bossman” oraz „Orzechami Bałtyckimi”. Na trasie biegu głównego na 10 kilometrów przygotowaliśmy energetyczny „bufet” w postaci naturalnych batonów „Bossman”. Łącznie we wszystkich konkurencjach i kategoriach wiekowych wystartowało kilka tysięcy zawodników, zarówno dorosłych jak i wiele dzieci i młodzieży, wśród których były nawet kilkunastomięsięczne maluszki.

 

 Bieg NiepodległościBieg Niepodległości Bieg Niepodległości

 Bieg NiepodległościBieg NiepodległościNa stoisku Bałtyku

Fabryka Czekolady BAŁTYK jest w gronie sponsorów rocznego cyklu PKO Grand Prix Gdyni.