Bieg Europejski

Bieg Europejski

Nasze batony energetyczne „BossMan” dodawały energii uczestnikom Biegu Europejskiego w Gdyni. To jeden z największych biegów na Pomorzu. Wzięło w nim udział 3 tysiące osób.

Fabryka Czekolady „Bałtyk” jest w gronie sponsorów całego tegorocznego cyklu PKO Grand Prix Gdyni.

 

Trasa Biegu Europejskiego liczyła 10 kilometrów i przebiegała nad samym morzem oraz przez centrum Gdyni i okolice portu handlowego. Na 5 kilometrze „Bałtyk” przygotował dla zawodników specjalny biegowy „bufet” z batonami energetycznymi „BossMan”. Naturalne składniki batonów dostarczały zawodnikom energii niezbędnej podczas wysiłku fizycznego.

 

 Bieg Europejski

 

Ponadto z okazji jubileuszu naszej firmy, która w tym roku obchodzi 95-lecie, dwoje zawodników pobiegło ze specjalnymi numerami startowymi – 1923 (rok założenia) i 95 (tyle lat ma „Bałtyk”). Dzień wcześniej odbyły się także konkurencje biegowe dla najmłodszych biegaczy. Dla nich „Bałtyk” przygotował cukierki Dulio z witaminami A, C i E, które zwiększają odporność organizmu.

 

 Bieg Europejski Bieg Europejski Bieg Europejski

 

Bałtyk” to największa na Pomorzu fabryka czekolady, której tradycje sięgają roku 1923. Słyniemy przede wszystkim z produkcji czekolad, pralin, likworków i cukierków. Od roku nasza firma znana jest także z produkcji batonów energetycznych „BossMan” przeznaczonych dla osób aktywnych, w tym m.in. dla biegaczy. Są one tworzone w trzech smakach, z naturalnych, energetycznych i prozdrowotnych składników, bez dodatku cukru. Po batony „BossMan” sięgali już uczestnicy maratonów, ultramaratonów, triathlonów, biegów przełajowych i na orientację, żeglarze, podróżnicy, a nawet naukowcy podczas wyprawy polarnej na Spitsbergen. Hasło opatrzone hasztagiem #StartujzBossManem staje się coraz bardziej popularne w środowisku sportowym.