Biało-czerwone „Super Nutsy”

Biało-czerwone „Super Nutsy”

Nasza Fabryka Czekolady „Bałtyk” przygotowała niespodziankę dla kibiców piłki nożnej. Specjalnie na czas mundialu wyprodukowaliśmy limitowaną partię biało-czerwonych „Super Nutsów” – naszych kultowych orzeszków w czekoladzie.

 

„Super Nutsy” to jeden z tych produktów „Bałtyku”, po które najchętniej sięgają kibice. W trakcie meczów i sportowych emocji „podgryzanie” orzeszków w czekoladzie staje się coraz bardziej popularne. „Bałtyk” produkował już wcześniej swoje „Super Nutsy” dla różnych drużyn sportowych w ich barwach klubowych. Możemy przygotować praktycznie każdą kompozycję kolorów Super Nutsów – mówi Konrad Mickiewicz, prezes ZPC „Bałtyk” – na czas mistrzostw postanowiliśmy wyprodukować je oczywiście w barwach biało-czerwonych.

 

 Super Nutsy

 

Biało-czerwone Super Nutsy zadebiutowały na fanpage’u „Bałtyku”, gdzie można je wygrać startując w specjalnym konkursie, którego celem jest zagrzewanie polskich piłkarzy do walki o zwycięstwo. Biało-czerwone orzeszki w czekoladzie są także dostępne w sklepach firmowych „Bałtyku” w dużych 1000-gramowych opakowaniach.