„Bałtyk” zdobywa Karkonosze

„Bałtyk” zdobywa Karkonosze

Dodawaliśmy energii, fantazji i pomagaliśmy uzupełniać spalane kalorie zawodnikom Triathlonu i Maratonu Karkonoskiego. To niezwykle trudne i wymagające zawody, które odbyły się na górskich trasach Karkonoszy. „Bałtyk” przygotował dla sportowców batony energetyczne „BossMan”, galaretki w czekoladzie „Fantazja” oraz „Orzechy Bałtyckie”.

 

Jako pierwszy, na początku czerwca, odbył się Triathlon Karkonoski zwany „Karkonoszmanem”, a w ostatnim dniu czerwca – Maraton Karkonoski, a dzień później Półmaraton Karkonoski.

Podczas Triathlonu Karkonoskiego zawodnicy musieli zmierzyć się z pływaniem przez Jezioro Leśniańskie, potem przejechać 86 kilometrów trasy górskiej (znanej m.in. z wyścigu Tour de Pologne), a na koniec przebiec 22 kilometry wbiegając na szczyt Śnieżki. Zawodnicy zostali wyposażeni przez „Bałtyk” w batony energetyczne „BossMan”, które dostarczały im zdrowej i naturalnej energii potrzebnej przy tak dużym wysiłku. Wartości odżywcze „BossManów” zapewniają zawodnikom dopływ energii przez dłuższy czas, co jest szczególnie potrzebne na takich trasach – mówi Konrad Mickiewicz, prezes ZPC „Bałtyk”. Naturalne składniki naszych batonów pozytywnie wpływają na zdrowie i pomagają prowadzić aktywny tryb życia  – dodaje K. Mickiewicz.

 

 Startuj z BossManem Fantazja BossMan

 

 

Na koniec czerwca w Karkonoszach odbyły się także dwa kolejne ważne wydarzenia sportowe z udziałem „Bałtyku” – Maraton Karkonoski i Półmaraton Karkonoski. Zawodnicy obu biegów musieli zmierzyć się z trudnymi, przełajowymi trasami górskimi obfitującymi w długie podbiegi i duże przewyższenia. „Bałtyk” przygotował dla nich na punktach odżywczych zarówno batony energetyczne „BossMan”, które dodawały im energii, jak i galaretki w czekoladzie „Fantazja” oraz „Orzechy Bałtyckie”, które pozwalały uzupełnić spalane kalorie.

 

Triathlon Karkonoski oraz późniejszy Maraton i Półmaraton Karkonoski to kolejne zawody sportowe, w które zaangażował się „Bałtyk”. We wszystkich takich wydarzeniach wiodącym produktem są batony energetyczne „BossMan” w trzech kompozycjach smakowych i one najczęściej wspierają zawodników podczas ich startów w zawodach. Coraz większym uznaniem wśród osób uprawiających sport cieszą się także galaretki w czekoladzie „Fantazja” i „Orzechy Bałtyckie”. Będziemy nadal promować aktywny styl życia i rozszerzać nasze zaangażowanie w wydarzenia sportowe. Przygotowujemy się już do kolejnych startów – podsumowuje Konrad Mickiewicz.

 

 Orzechy Bałtyckie BossMan