„Bałtyk” w Karkonoszach

„Bałtyk” w Karkonoszach

Stara szkoła mówi, że jak się idzie w góry, to warto mieć ze sobą zapas energii. Dlatego właśnie wyposażyliśmy zawodników startujących w ekstremalnym Triathlonie Karkonoskim w czekolady proteinowe i batony energetyczne „Bossman” oraz galaretki w czekoladzie „Fantazja”.

 

Nasza firma była partnerem jednych z najbardziej wymagających zawodów triathlonowych w Polsce – „Karkonoszman 2019”. Zawodnicy startowali na dystansie 1900 metrów pływania, ponad 80 kilometrów górskiej trasy kolarskiej i 21 kilometrów biegu. Meta znajdowała się na Śnieżce (1603 m n.p.m.)

 

 Karkonoszman

 

W pakietach startowych dla zawodników przygotowaliśmy czekolady proteinowe „Bossman” z dużą zawartością białka (21%), które pomagają w regeneracji mięśni po ekstremalnym wysiłku. Natomiast na trasie zawodów oraz na mecie na triathlonistów czekały batony energetyczne „Bossman” i galaretki w czekoladzie „Fantazja”.

Nasza firma zyskuje coraz większą popularność wśród osób prowadzących aktywny styl życia. Dzieje się tak za sprawą produktów dopasowanych do potrzeb zawodników wielu dyscyplin. Batony energetyczne „Bossman” tworzone są w trzech wersjach smakowych z naturalnych składników, których odpowiednia kompozycja dostarcza energii, witamin oraz ważnych podczas wysiłku minerałów. Czekolady proteinowe „Bossman” to natomiast produkty bardziej przewidziane do regeneracji zmęczonych mięśni. Tworzone są na bazie gorzkiej czekolady (bez dodatku cukru), w trzech kompozycjach smakowych z dużą zawartością białka. Równolegle do linii „Bossman” produkujemy także galaretki w czekoladzie „Fantazja” oraz karmelki z witaminami „Dulio Vita” oraz z magnezem „Dulio Choco Feel”, które także zostały docenione wśród osób aktywnie uprawiających sport.