„Bałtyk” na Dzień Dziecka

„Bałtyk” na Dzień Dziecka

Wspieramy akcje charytatywne organizowane z okazji Dnia Dziecka. Słodycze z naszej fabryki czekolady trafią do dzieci objętych opieką Fundacji Hospicyjnej oraz na międzynarodową akcję „Dream Night at ZOO”.

 

Fabryka Czekolady „Bałtyk” przekazała swoje cukierki „Tofi To” na akcję „Uśmiech dziecka na Dzień Dziecka” organizowaną przez Fundację Hospicyjną z Gdańska dla dzieci szczególnie pokrzywdzonych przez los. Słodycze trafiły do paczek upominkowych dla około pół tysiąca dzieci z całej Polski. „Tofi To” są cukierkami tworzonymi według receptury uwielbianej przez dzieci. Mają smak toffi w czekoladzie, a ponadto nie zawierają glutenu.

 

 Dzień Dziecka Dzień Dziecka Dzień Dziecka

 

Z okazji Dnia Dziecka „Bałtyk” zaangażował się także w międzynarodową akcję „Dream Night at ZOO”, którą na Pomorzu organizuje Gdański Ogród Zoologiczny. Akcja jest znana w Polsce pod nazwą „Wieczór Marzeń”, na który do ogrodów zoologicznych na specjalne wycieczki i atrakcje zapraszane są dzieci ze  szpitali i hospicjów wraz z rodzinami. Tegoroczny „Dream Night at ZOO” w Gdańsku osłodzą lizaki „Buziakowe ZOO” produkowane przez „Bałtyk”.