BAŁTYK – 3 razy NAJ!

BAŁTYK – 3 razy NAJ!

Wakacyjny konkurs! „BAŁTYK – 3 razy NAJ” – NAJDALEJ, NAJWYŻEJ, NAJWESELEJ 🙂
Zapraszamy do wakacyjnej przygody i konkursu z nagrodami 🙂
Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? – zabrać w wakacyjną podróż dowolne pyszności „Bałtyku”, zrobić im zdjęcia lub filmiki w miejscach i okolicznościach, które będą 3 x NAJ – czyli NAJDALEJ od Gdańska (od naszej fabryki czekolady), albo NAJWYŻEJ nad poziomem morza, albo NAJWESELEJ, czyli w wesołych okolicznościach czy aranżacjach. Jak komu wygodnie 🙂
Fotki i filmiki zamieszczacie w komentarzach na wydarzeniu Bałtyk – 3 razy NAJ!
W zależności od kategorii każdą fotkę/filmik opisujecie hasztagami:
#BAŁTYKNAJDALEJ
#BAŁTYKNAJWYŻEJ
#BAŁTYKNAJWESELEJ
Każdy z Was może zamieścić dowolną liczbę fotek/filmików w dowolnej liczbie kategorii.
Konkurs trwa od początku do końca wakacji.
Finał w dniach 1 – 10 września 2019
W każdej kategorii do wygrania są pyszne nagrody z Fabryki Czekolady Bałtyk.

 

 

 

 

 

REGULAMIN

 

 1. Konkurs nosi nazwę „BAŁTYK – 3 razy NAJ” (zwany dalej Konkursem)
 2. Organizatorem Konkursu są Zakłady Przemysłu Cukierniczego „BAŁTYK” Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Droszyńskiego 8 /11, KRS 0000103943 (zwane dalej Organizatorem)
 3. Konkurs odbywa się w obrębie specjalnie utworzonego w tym celu wydarzenia pt. „BAŁTYK – 3 razy NAJ” na fanpage’u Organizatora (zw. dalej Wydarzeniem)
 4. Konkurs rozpoczyna się w środę, 19 czerwca i trwa do niedzieli, 1 września 2019.
 5. Konkurs polega na wykonaniu wakacyjnych fotografii, krótkich filmików z widocznym, dowolnym produktem (produktami) marki „BAŁTYK” i zamieszczeniu na profilu Wydarzenia.
 6. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:

NAJDALEJ – fotografie/filmiki produktu/produktów „Bałtyku” z miejsc najbardziej oddalonych od Fabryki Czekolady w Gdańsku (w linii prostej wg wskazań mapy Google). Miejsca wykonania fotografii/filmików muszą być rozpoznawalne i weryfikowalne (np. znane miejsca, tablice nazw miejscowości, charakterystyczne punkty, widoczne wskazanie GPS itp.)

NAJWYŻEJ – fotografie/filmiki produktu/produktów „Bałtyku” z miejsc na ziemi najwyżej położonych nad poziomem morza (samoloty, balony i inne środki latające nie są brane pod uwagę). Miejsca te muszą być rozpoznawalne i weryfikowalne (np. nazwa szczytu, tabliczka szlaku turystycznego, charakterystyczna infrastruktura, wskazanie GPS, oznaczenie wysokości npm.)

NAJWESELEJ – fotografie/filmiki produktu/produktów „Bałtyku” w najweselszej, najzabawniejszej aranżacji w dowolnym miejscu.

 1. Każdy uczestnik Konkursu może zamieścić dowolną ilość fotografii/filmików w każdej kategorii.
 2. Fotografie lub filmiki można zamieszczać na profilu Wydarzenia do niedzieli, 1 września 2019 roku do do godziny 24:00
 3. Autor fotografii/filmiku w zależności od kategorii opisuje zdjęcie/filmik hasztagiem: #BAŁTYKNAJDALEJ #BAŁTYKNAJWYŻEJ #BAŁTYKNAJWESELEJ
 4. Do fotografii/filmiku może być dołączony komentarz.
 5. W każdej kategorii wyłonionych zostanie trzech zwycięzców. O zwycięstwie w kategorii NAJDALEJ i NAJWYŻEJ zdecydują parametry geograficzne. W kategorii NAJWESELEJ zadecydują pracownicy ZPC Bałtyk wyznaczeni przez Zarząd firmy.
 6. W przypadku wątpliwości Organizator Konkursu będzie działał na korzyść uczestników.
 7. W każdej kategorii do zdobycia są 3 nagrody – pakiet czekolad, likworków, pralinek, karmelków, batonów energetycznych, orzeszków i drażetek „Bałtyku”.
 8. Jedna osoba może zdobyć nie więcej jak jedną nagrodę we wszystkich kategoriach.
 9. Organizator zastrzega sobie prawo zwiększenia ilości nagrodzonych osób.
 10. W kategorii NAJWESELEJ Zarząd ZPC „Bałtyk” zastrzega sobie prawo do subiektywnego wyłonienia zwycięzców Konkursu.
 11. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w terminie do 10 września 2019.
 12. Odbiór nagród odbędzie się w trybie ustalonym indywidualnie ze zwycięzcami Konkursu (odbiór osobisty lub wysyłka na terenie RP)
 13. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany ani administrowany przez portal Facebook.
 14. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za kwestie techniczne związane z funkcjonowaniem portalu Facebook, serwerów, łączy internetowych i innych elementów mogących mieć wpływ na rozstrzygnięcie Konkursu.
 15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie, trudne do przewidzenia sytuacje, wypadki losowe itp. w trakcie wykonywania fotografii/filmików.
 16. W przypadku stwierdzenia działań naruszających niniejszy Regulamin lub innych, które byłyby próbą wpłynięcia na wyniki w sposób niedozwolony bądź niesprawiedliwy, Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia poszczególnych uczestników, w tym do przerwania Konkursu.
 17. Zamieszczane przez uczestników Konkursu fotografie bądź filmiki w żaden sposób nie mogą nikogo obrażać, naruszać praw, itp. – w przeciwnym razie Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z Konkursu autora takiego zdjęcia/filmu i usunięcia go z profilu Wydarzenia.
 18. W sytuacjach nadzwyczajnych i trudnych do przewidzenia Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
 19. Każdy z uczestników, poprzez swój udział w Konkursie wyraża zgodę na publiczny charakter Konkursu, ma świadomość, że zamieszczone zdjęcia stają się publiczne, a Wydarzenie jest profilem otwartym i ogólnodostępnym.
 20. Każdy uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatora na potrzeby przeprowadzenia niniejszego Konkursu i wyłonienia zwycięzców oraz w przypadku wygranej wyraża zgodę na przekazanie jego danych kurierowi w celu dokonania wysyłki.
 21. Każdy uczestnik Konkursu poprzez swój udział wyraża akceptację niniejszego Regulaminu.