Bieg Niepodległości

Bieg Niepodległości

Nasza Fabryka Czekolady „Bałtyk” była partnerem PKO Grand Prix Gdyni Bieg Niepodległości, który odbył się 11 listopada. 

Proteiny i witaminy są niezbędne, aby zregenerować organizm po wysiłku, a tym bardziej pod koniec intensywnego sezonu. Dlatego dostarczyliśmy na bieg nasze czekolady wysokobiałkowe „Bossman”, karmelki mleczne z czekoladą i dodatkiem magnezu „Dulio Choco Feel” oraz wiele innych pyszności.

 

Bieg Niepodległości
 Stoisko "Bałtyku" Bieg Niepodległości

Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim wieńczy cały tegoroczny cykl PKO Grand Prix Gdyni. Dlatego, na podsumowanie sezonu biegowego „Bałtyk” przygotował niespodziankę pt. #AkcjaRegeneracja , a w związku z nią specjalną, obniżoną o 40% cenę czekolad proteinowych „Bossman” (KUP TERAZ). Są one tworzone na bazie gorzkiej czekolady bez dodatku cukru. W każdej kostce jest aż 21% wysokiej jakości białka, które pomaga w regeneracji zmęczonych mięśni.

Ale to nie wszystko! Na uczestników biegu głównego, na trasie, czekał bufet z czekoladami proteinowymi „Bossman”. Dla najmłodszych zawodników „Bałtyk” przygotowaliśmy natomiast karmelki mleczne z czekoladą „Dulio Choco Feel”, które dodatkowo zawierają magnez wspierający organizm podczas wysiłku i jesiennej słoty. Karmelki były wydawane rodzicom podczas obioru dziecięcych pakietów startowych.