Targi handlowe

Targi handlowe

Zakłady Przemysłu Cukierniczego BAŁTYK wzięły udział w targach handlowych zorganizowanych w Gdańsku przez firmę Detal Pomorze Sp. z o.o. – operatora sieci sklepów „Abo – udane zakupy”. Zaprezentowaliśmy szeroką ofertę wyrobów, w tym m.in. słodyczy „podarunkowych”, które idealnie wpisują się w zbliżający się okres świąteczny.

 

Targi odbyły się w hali Amber Expo (ul. Żaglowa) w Gdańsku. Wzięło w nich udział około 100 wystawców. Nasza fabryka czekolady BAŁTYK przygotowała ofertę, która nie tylko odpowiada na bieżące oczekiwania klientów, ale przede wszystkim prezentuje całą gamę słodyczy „podarunkowych” (zarówno w pudełkach jak i luzem), które cieszą się największym zainteresowaniem i popularnością w okresie przedświątecznym.
Wśród nich były m.in. likworki (Likworki Gdańskie, likworki o smaku żurawinówki i Baltik Vodka), cukierki Fantazja Deserowa i Kapitańskie Trufle, duże czekolady nadziewane w siedmiu smakach (150 gram), Michałki Bałtyk i karmelki z rodziny Dulio. Bardzo interesującą kategorią produktów, często wybieranych na słodkie upominki, są także różnego rodzaju pralinki, w tym np. Fruet i Liqu oraz najnowsze „Tesori” nazywane niekiedy „skarbami Bałtyku”. Oczywiście zaprezentowaliśmy w trakcie targów bardzo lubiane przez dzieci nasze lizaki „Buziakowe ZOO”, „Cmok” i „One Cola”. Wszystkie wymienione powyżej słodkości mogą stać się wyjątkową niespodzianką zarówno na „Mikołajki” jak i trafić pod choinkę.

 

Targi Targi

Targi Targi

 

Wszystkie prezentowane produkty można znaleźć w naszej ofercie handlowej
Więcej na temat targów na stronie organizatora – Detal Pomorze Sp. z o.o. operator sieci sklepów „Abo – udane zakupy”