„Czekoladowy domek” w PH Matarnia

„Czekoladowy domek” w PH Matarnia

„Czekoladowy domek” BAŁTYKU stanął w Parku Handlowym Matarnia w Gdańsku. Znajdziecie w nim najróżniejsze słodkości pochodzące z naszej fabryki czekolady. Serdecznie zapraszamy!

 

W sezonie letnim, „Czekoladowy domek” znajdował się na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Na początku października przenieśliśmy go do Parku Handlowego Matarnia. Znajduje się on w południowej części parkingu, ok. 250 metrów od wyjścia z Ikei, w pobliżu takich sklepów jak m.in. Smyk czy Diverse.

 

Czekoladowy domek

 

„Czekoladowy domek” jest czynny codziennie w godzinach od 11:00 do 21:00. Znajdziecie w nim szeroki wybór naszych słodkości począwszy m.in. od Michałków Bałtyk, Kapitańskich Trufli, poprzez pralinki Fruet, Liqu, Tesori, cukierki Fantazja i Finezja, a na dużych czekoladach i bombonierach skończywszy. W ofercie są także Likworki Gdańskie i Baltik Vodka, drażetki, lizaki i cała gama karmelków, w tym przede wszystkim Dulio w trzech kompozycjach: Tropico, Vita i Choco Feel.

W naszym „Czekoladowym domku” znajdziecie także idealne propozycje słodkich prezentów dla swoich bliskich i znajomych. Wśród nich szczególnie polecamy pralinki ze specjalnej serii podarunkowej. Na opakowaniach tych pralinek znajdują się obrazy gdańskiej artystki malarki Magdy Benedy pt. Zachwyć się Trójmiastem i Popatrz na Gdańsk. Są one doskonałym upominkiem jeśli chcemy podarować komuś połączenie słodyczy ze sztuką. Wyśmienitym pomysłem na prezent są także nasze pralinki Tesori w smakach advocatowym, latte, wiśni i kokosowym. Są one zapakowane w specjalne podarunkowe pudełka. No i oczywiście zawsze i niezmiennie sympatycznym prezentem są bombonierki np. „Baltic Collection”.

 

Czekoladowy domek

Czekoladowy domek

 

 

Zarówno te wymienione słodkości jak i wiele innych znajdziecie w naszym „Czekoladowym domku” w Parku Handlowym Matarnia w Gdańsku.

Serdecznie zapraszamy !