„Tesori” – skarby „Bałtyku”

„Tesori” – skarby „Bałtyku”

Pralinki „Tesori” to nasza najnowsza propozycja w kategorii słodyczy podarunkowych. Tworzą ją cztery różnorodne smaki „zamknięte” w czekoladzie mlecznej lub deserowej. „Tesori” są już gotowe do dystrybucji i wkrótce pojawią się w sklepach.

 

Po sukcesie pralinek z serii „Liqu” i „Fruet” postanowiliśmy rozwijać segment słodyczy podarunkowych. Stąd pomysł na „Tesori” w smakach, które idealnie pasują jako prezent na różne okazje – mówi Konrad Mickiewicz, prezes Zarządu ZPC „Bałtyk”.

Tesori (z jęz. włoskiego „skarby”) to kolekcja czterech smaków pralinek oblanych dwoma rodzajami czekolady. Pralinki z nadzieniem wiśniowym i adwokatowym „zamknięte” są w czekoladzie deserowej, a te z nadzieniem latte i kokosowym – w czekoladzie mlecznej.

 

"Tesori" skarby "Bałtyku"

 

Bardzo ważne było dla nas to, aby wśród „Tesori” był m.in. smak kokosowy – dodaje prezes „Bałtyku”. Chcieliśmy w ten sposób odpowiedzieć na wiele próśb naszych sympatyków, którzy tęsknili za połączeniem czekolady z wiórkami kokosowymi.

 

Pralinki "Tesori"

 

„Tesori” dostępne są w opakowaniach 124 g i 116 g. To pierwsze zawiera pralinki Advocat, a to drugie – mieszankę pralinek Latte, Wiśnia i Kokos.


 

 Tesori - skarby Bałtyku Tesori - skarby Bałtyku