„Czekoladowy domek”

„Czekoladowy domek”

„Czekoladowy domek” BAŁTYKU stanął na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Jest w nim kilkadziesiąt rodzajów słodyczy od czekolad, poprzez pralinki, a na karmelkach kończąc. Domek znajduje się przy wielkim, widokowym kole AmberSky.

W czekoladowym domku „Bałtyku” sympatycy słodkości mogą kupić przede wszystkim nasze duże czekolady nadziewane smakami advocat, malibo, whisky&coffee, amaretto, truskawki, mięty i marcepana.

 

 "Domek czekoladowy" Bałtyku Czekolady Bałtyku

 

 

Będą także Likworki Gdańskie, Michałki Bałtyk, bombonierka „Baltic Collection”, karmelki, drażetki, orzeszki w czekoladzie, lizaki oraz najnowsze cukierki „Bałtyku” z serii „Dulio”. Szczególną atrakcją „czekoladowego domku” będą słodycze ze specjalnej serii nawiązującej do naszego miasta i regionu.

 Słodka pamiątka z Trójmiasta

 

Są to pralinki z nadzieniem o smaku jogurtowo-owocowym, a także o smakach orange i irish cream, na opakowaniach których znajdują się obrazy gdańskiej artystki Magdy Benedy pt. „Popatrz na Gdańsk” i „Zachwyć się Trójmiastem”. Pralinki z tej serii stały się szczególnie popularne wśród turystów i mieszkańców, którzy kupują je jako słodkie pamiątki z Trójmiasta.

Czekoladowy domek „Bałtyku” stanął u podnóża wielkiego, widokowego koła AmberSky. Z koła, z wysokości 50 metrów, rozpościera się wyjątkowa panorama Trójmiasta. Chcecie wiedzieć więcej o AmberSky? wejdźcie na fanpage:
www.facebook.com/AmberSkykolowidokowe

UWAGA !
W niedzielę, 21 sierpnia, w godzinach od 12:00 do 19:00, przy „czekoladowym domku” odbędzie się degustacja naszych słodkości. Będzie można spróbować pralinek Fruet i Liqu, galaretek Fantazja oraz cukierków Dulio. ZAPRASZAMY !

 

 Gdańsk, Wyspa Spichrzów. Koło widokowe AmberSky, a u jego podnóża - "domek czekoladowy" Bałtyku.

 

Domek jest czynny w godzinach od 11:00 do 21:00.