Dołącz do załogi!

Dołącz do załogi!

Jeśli chcecie dołączyć do załogi największej na Wybrzeżu fabryki czekolady „Bałtyk” to czekamy na Wasze zgłoszenia. Oferujemy pracę na czas określony, ale też szansę na dłuższe zatrudnienie.

 

 Praca w Bałtyku

 

Na początku sierpnia 2016 roku rozpoczynamy nabór do pracy w naszej fabryce czekolady w Gdańsku. Praca będzie związana między innymi z pakowaniem, a także z wykonywaniem innych prostych czynności przy produkcji różnego rodzaju słodkości.
Obecnie tworzymy bazę potencjalnych kandydatów, dlatego już teraz możecie przesyłać nam swoje CV.
Przesyłajcie je na adres mailowy: kadry@zpcbaltyk.pl

W temacie maila napiszcie „PRACA

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, aby omówić szczegóły. Osoby, które zakwalifikujemy do kolejnego etapu rekrutacji będą musiały legitymować się aktualnymi badaniami sanitarnymi (wszelkie wymogi podamy drogą mailową).
Kandydaci, którzy z sukcesem zakończą proces rekrutacji podejmą u nas pracę na czas określony. W zależności od potrzeb firmy, najlepsi z nich będą mieli później szansę zatrudnienia na dłuższy czas.


 

 

W przesyłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922.).”