„Dulio Vita” na zdrowie!

„Dulio Vita” na zdrowie!

Gdańsk, 8 czerwca, 2016 r.

 

W sobotę, 11 czerwca, nasza fabryka czekolady osłodzi „Piknik na Zdrowie” organizowany przez Gdański Uniwersytet Medyczny. Czeka tam na Was wiele atrakcji, a wśród nich słodkości „Bałtyku”.

„Piknik na Zdrowie” rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do 15:00. Odbędzie się w Zielonym Parku, położonym przy al. Zwycięstwa w Gdańsku. Czeka tam na Was wiele atrakcji, a wśród nich słodki i jednocześnie prozdrowotny poczęstunek – czyli nasze cukierki Dulio Vita z witaminami A, C i E, a także lizaczki “Cmoki”.

 

 Piknik na zdrowie

 

W trakcie pikniku będą m.in. bezpłatne badania, pokazy ratownictwa oraz wiele ciekawych wydarzeń opisanych szczegółowo na stronie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Cukierki Dulio Vita już nie jeden raz „gościły” na wydarzeniach związanych ze zdrowiem i aktywnym trybem życia. Ich „premiera” odbyła się podczas nocnego, zimowego marszu przez KaszubyŚniegołazy, a później także w trakcie zlotu morsów w Helu, zawodów strzeleckich Północ-Południe i zawodów Duathlon Przywidz. Za każdym razem cieszyły się dużą popularnością jako typowo funkcjonalne cukierki, które dzięki znajdującym się w nich witaminom korzystnie wpływają na odporność organizmu człowieka.

W sobotę, 11 czerwca Dulio Vita osłodzą nie tylko „Piknik na Zdrowie” w Gdańsku, ale także zawody taneczne Street Noise w Białymstoku. Są po prostu tam, gdzie dzieje się coś aktywnego, sportowego, zdrowego.


 

 

aktualizacja, 11 czerwca:

Zobaczcie zdjęcia z „Pikniku na Zdrowie”

 

 Dulio Vita Dulio Vita - Piknik na Zdrowie Piknik na Zdrowie

 Piknik na Zdrowie Piknik na Zdrowie  Piknik na Zdrowie