DULIO VITA na sportowo

DULIO VITA na sportowo

DULIO VITA dla zawodników DUATHLON PRZYWIDZ 2016

W sobotę, 23 kwietnia, na Kaszubach, odbył się „DUATHLON PRZYWIDZ” – wyścig biegowy połączony z kolarstwem szosowym. Wzięło w nim udział niemalże 200 zawodników. Każdy z nich otrzymał od nas prozdrowotne cukierki „Dulio Vita” z witaminami.

 

Nasze cukierki „Dulio Vita” znajdowały się pakietach startowych przygotowanych dla wszystkich uczestników zawodów. Są to cukierki owocowe o smaku pomarańczy, cytryny i wiśni, zawierające naturalne soki i nadzienie owocowe wraz z witaminami A, C i E wspierającymi układ odpornościowy człowieka. „Dulio Vita” są prozdrowotne i mają pozytywny wpływ podczas różnego rodzaju aktywności sportowych i wysiłku fizycznego.

Dulio Vita - medalowa słodkość:)   Start do wyścigu  Zawodnicy przed drugim startem

Start do drugiego biegu  Zawodnicy na trasie   Na trasie

Meta!  Na mecie!  Meta!

 

Nasza fabryka czekolady „Bałtyk” przygotowała także słodkie nagrody dla zwycięzców Duathlonu. Między innymi pralinki i duże czekolady nadziewane oraz trzy rodzaje cukierków Dulio – czyli „Vita”, „Choco Feel” i „Tropico”. Cukierki „Dulio” osłodziły także sportowe emocje tym wszystkim, którzy przyszli obserwować zmagania zawodników.

 

  pralinki   Dulio

 Zobaczcie jak wyglądała dekoracja zwycięzców:

 dekoracja zwyciężczyń  dekoracja zwycięzców

dekoracja zwyciężczyń Dekoracja zwyciężczyń Dekoracja zwycięzców

W czasie kiedy na trasie Duathlonu rywalizowali dorośli, na terenie Campingu 20 w Przywidzu przygotowana była trasa dla dzieci, na której też można było zdobyć medale i oczywiście osłodzić sobie start cukierkami Dulio Vita.

 Dulio Vita czekały także na najmłodszych zawodników   wyścig dzieci


 

Duathlon Przywidz 2016 to ogólnodostępna impreza kolarska i biegowa rozgrywana na Kaszubach, nad Jeziorem Przywidzkim Wielkim na południowy zachód od Gdańska. Jej celem jest popularyzacja zdrowego i aktywnego stylu życia, a przede wszystkim kolarstwa, biegania, duathlonu i triathlonu. Organizatorem zawodów jest 3athlete Sport Events pod patronatem Wójta Gminy Przywidz. Szczegóły na temat zawodów dostępne są na stronie internetowej organizatora:

http://duathlonprzywidz.pl/