„Bałtyk” dla morsów

„Bałtyk” dla morsów

„Bałtyk” osłodził zimową kąpiel morsów w morzu.  A to wszystko za sprawą II Zlotu Morsów w Helu pod hasłem „Na początku Polski”. Były słodkie nagrody oraz poczęstunek z witaminami i oczywiście wyjątkowa atmosfera!

Zlot Morsów odbył się w sobotę, 5 marca, na plaży przy bulwarze Nadmorskim w Helu. Wzięło w nim udział ponad trzystu morsów z dwudziestu dwóch klubów z całej Polski. Specjalnie na to wydarzenie nasze Zakłady Przemysłu Cukierniczego „Bałtyk” przygotowały słodkie nagrody dla morsów. Dla najliczniejszego klubu, który wziął udział w Zlocie mieliśmy szeroki zestaw naszych słodkości, począwszy od siedmiu smaków czekolad nadziewanych Bałtyku, poprzez pralinki, likworki, a skończywszy na drażetkach i orzeszkach.
Przygotowaliśmy również słodkie niespodzianki dla najmłodszego i najstarszego uczestnika zimowej kąpieli w Bałtyku.
Najmłodszym uczestnikiem Zlotu został 2-letni Julian, a najmłodszą uczestniczką – 10-letnia Milena. Julian otrzymał od nas cukierki i lizaczki „Buziakowe ZOO” i „Cmoki”. Milena natomiast otrzymała owocowe pralinki i czekolady nadziewane o smaku marcepana i truskawki, a także kultowe orzeszki w czekoladzie SUPER NUTSY. Dla seniora Zlotu przygotowaliśmy natomiast pralinki w wyjątkowych opakowaniach z obrazami gdańskiej artystki Magdy Benedy, czekolady nadziewane i słynne Likworki Gdańskie. A seniorem Zlotu został 84-letni pan Czesław z Gdyńskich Morsów.

 1 nagroda dla morsów

Oczywiście nie zabrakło także najnowszych cukierków z serii Dulio. Na morsów, tuż po wyjściu z wody czekały nasze Dulio Vita z witaminami A, C i E wzmacniającymi odporność człowieka. A to wszystko w ramach słodkiego poczęstunku na plaży przy bulwarze.

Dulio

 

Szczegóły na temat II Zlotu Morsów w Helu dostępne są na fanpage’u organizatora zlotu – „Helskich Morsów Cold Water”

Zobaczcie naszą fotograficzną relację z II Zlotu Morsów w Helu

   Zlot morsów w Helu Zlot morsów w Helu Zlot morsów

Wejherowski Klub Morsów - zdobywca nagrody Helskie Morsy Cold Water - organizatorzy II Zlotu Rozgrzewka przed wejściem do wody

 Parada morsów Zlot morsów w Helu Rozgrzewka