Śniegołazy 2016

Śniegołazy 2016

To był wyjątkowy i trudny marsz. Do przejścia było ponad 50 kilometrów szlakiem kaszubskim pomiędzy Kartuzami a Skorzewem. I to w nocy! Dlatego dla wszystkich uczestników marszu przygotowaliśmy karmelkowe „witaminy”, aby im pomóc pokonać tę trasę.

 

ŚNIEGOŁAZY 2016 odbyły się w nocy, z soboty na niedzielę (27/28 lutego). Trasę można było pokonać z dwóch miejsc startując albo z Kartuz, albo ze Skorzewa. Organizatorem marszu „ŚNIEGOŁAZY 2016” jest Akademicki Klub Kadry GDAKK.

Dla wszystkich uczestników tego marszu przygotowaliśmy coś słodkiego na drogę. Wybraliśmy przede wszystkim jedne z najnowszych karmelków marki „Bałtyk” – czyli DULIO VITA. Zawierają one bardzo ważne dla odporności człowieka witaminy A, C i E i na pewno warto było je mieć w kieszeni podczas takiego wysiłku. Start do marszu osłodziliśmy także naszymi cukierkami „Milord”.

Ponadto, dla najmłodszego i najstarszego uczestnika ŚNIEGOŁAZÓW 2016, przygotowaliśmy słodkie nagrody, a w nich nasze czekolady nadziewane, pralinki, a także nowość – czyli karmelki DULIO w wersjach Vita, Tropico i Choco Feel.

 ŚNIEGOŁAZY